KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14488535

nr 1448 8535

John Haavs Johnson

(1915-1968), Sverige

Sjöjungfrur. Signerad. Akvarell, bildmått: 30x37 cm, oramat löst blad

John Haavs Johnson, svensk målare född 1915, död 1968.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 14 februari 2022
kl 18:31:48

14/2 15:14:19 1      Vinnande bud

John Haavs Johnson

Läs mer om John Haavs Johnson